Eternity Warriors 3

Mac OS için Aksiyon RPG Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 170 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Glu Games Inc.
Eternity Warriors 3; Mac OS tabanlı cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, içerisinde; bir çok kahramanlar, 3 kat zindan ve 3 kat ganimetler bulunan eğlenceli bir aksiyon RPG oyunudur.

Eternity Warriors 3; Mac OS tabanlı cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, içerisinde; bir çok kahramanlar, 3 kat zindan ve 3 kat ganimetler bulunan eğlenceli bir aksiyon RPG oyunudur.

Son Şeytan Kulesi'nin düşmesinin ardından Kuzey Udar halkı, yeni kahramanını coşkuyla kucakladı. Ancak bu coşkuları uzun sürmedi. Şeytan büyüsüyle yozlaşan yüce ejderhaların sonuncusu, Sonsuzluk Kılıcı'nın mührünü kırarak dünyanın başına korkunç bir bela açtı. Kendi deyişiyle dünyanın varisi olan cehennemin efendisi Mawzok'Kahl, gözünü Udar'daki krallıklara dikiyor. Görünen o ki, barış tıpkı Kuzey Udar'a aniden geldiği gibi bir kez daha ansızın yitip gidiyor.

Kuzey Udar bir kez daha bir kahramana ihtiyaç duyuyor, hem de bu sefer hiç olmadığı kadar çok! Her erkek, kadın ve çocuk buna güveniyor. Onlar sana güveniyor.

Eternity Warriors 3 oyunu içerisinde; 3 adet oynanabilir kahraman, Destansı yeni nesil grafikler, Eşsiz savaş sistemi, Localar ve gerçek zamanlı sohbet, Turnuvalar, Keşfedilecek dört krallık, Keşfedilecek dört krallık, Yağmalanacak binlerce eşya, Her bir kahraman için dört çok güçlü yetenek gibi bir çok özellik bulunuyor.

Eternity Warriors 3 indir